Zaterdag 17+ Dames 1

3e klasse Dames 17+ Zaterdag

1e in poule 3e klasse Dames 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 24 oktober
0
OUDERKERK A/D AMSTEL 2
0
SMASHING PINK 1
0
BUITENVELDERT 5
0
DE ALGEMENE 3
0
STARTBAAN 2
0
SLOTERPLAS 4
0
HOOFDDORP 1
0
AMSTELPARK 3
Zaterdag 17 oktober
0
BUITENVELDERT 5
0
SMASHING PINK 1
0
AMSTELPARK 3
0
STARTBAAN 2
0
DE ALGEMENE 3
0
OUDERKERK A/D AMSTEL 2
0
HOOFDDORP 1
0
SLOTERPLAS 4
Zaterdag 10 oktober
0
OUDERKERK A/D AMSTEL 2
0
BUITENVELDERT 5
5
SLOTERPLAS 4
1
AMSTELPARK 3
5
SMASHING PINK 1
1
DE ALGEMENE 3
0
STARTBAAN 2
0
HOOFDDORP 1
Dinsdag 6 oktober
0
STARTBAAN 2
2
OUDERKERK A/D AMSTEL 2
Zaterdag 3 oktober
3
AMSTELPARK 3
3
DE ALGEMENE 3
5
HOOFDDORP 1
1
BUITENVELDERT 5

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Dames 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SMASHING PINK 1440021321
2.DE ALGEMENE 35212161416
3.SLOTERPLAS 44301131113
4.OUDERKERK A/D AMSTEL 2220012012
5.BUITENVELDERT 54112101410
6.HOOFDDORP 131028108
7.AMSTELPARK 350147237
8.STARTBAAN 230123153

Spelers (7)