Zaterdag 17+ Gemengd 1

3e klasse Gemengd dubbel 17+ Zaterdag

3e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 2 november
4
FESTINA 6
0
VVGA 1
Zaterdag 26 oktober
2
HEB DURF 2
2
GROENEVEEN 2
4
JOY JAAGPAD 9
0
FESTINA 6
2
DE VLIEGENDE HOLLANDER 2
2
VVGA 1
2
ELCKERLYC 2
2
SMASHING PINK 1
Zaterdag 19 oktober
1
HEB DURF 2
3
FESTINA 6
2
DE VLIEGENDE HOLLANDER 2
2
SMASHING PINK 1
1
VVGA 1
3
ELCKERLYC 2
1
GROENEVEEN 2
3
JOY JAAGPAD 9

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.JOY JAAGPAD 9651019519
2.FESTINA 67322161216
3.SMASHING PINK 17160151315
4.ELCKERLYC 27313131513
5.GROENEVEEN 27142131513
6.HEB DURF 27223121612
7.DE VLIEGENDE HOLLANDER 26051111311
8.VVGA 170349199

Spelers (6)