Zaterdag 17+ Gemengd 1

3e klasse Gemengd dubbel 17+ Zaterdag

2e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 19 oktober
1
HEB DURF 2
3
FESTINA 6
2
DE VLIEGENDE HOLLANDER 2
2
SMASHING PINK 1
1
VVGA 1
3
ELCKERLYC 2
1
GROENEVEEN 2
3
JOY JAAGPAD 9
Zaterdag 12 oktober
1
FESTINA 6
3
GROENEVEEN 2
2
SMASHING PINK 1
2
VVGA 1
4
JOY JAAGPAD 9
0
HEB DURF 2
3
ELCKERLYC 2
1
DE VLIEGENDE HOLLANDER 2
Zaterdag 5 oktober
2
SMASHING PINK 1
2
FESTINA 6
2
DE VLIEGENDE HOLLANDER 2
2
HEB DURF 2
2
VVGA 1
2
GROENEVEEN 2
1
ELCKERLYC 2
3
JOY JAAGPAD 9
Zaterdag 28 september
3
HEB DURF 2
1
ELCKERLYC 2
0
JOY JAAGPAD 9
0
DE VLIEGENDE HOLLANDER 2
2
GROENEVEEN 2
2
SMASHING PINK 1

Wedstrijdschema

T.V. Elckerlyc 2
Gemengd dubbel 17+ Zaterdag
Uit
26-10-2019 11:00
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Alleen Pinnen

Poule stand (2e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.JOY JAAGPAD 9541015515
2.SMASHING PINK 16150131113
3.FESTINA 6522112812
4.ELCKERLYC 26303111311
5.GROENEVEEN 26132111311
6.HEB DURF 26213101410
7.DE VLIEGENDE HOLLANDER 250419119
8.VVGA 150237137

Spelers (6)