Zaterdag 17+ Heren 1

3e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag

4e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 2 november
4
SMASHING PINK 1
0
TIE-BREAKERS 1
Zaterdag 26 oktober
1
JOY JAAGPAD 6
3
DE ALGEMENE 1
3
KATTENLAAN 1
1
TIE-BREAKERS 1
4
DE HULK 2
0
SMASHING PINK 1
2
FESTINA 2
2
MARKEN 1
Zaterdag 19 oktober
4
MARKEN 1
0
KATTENLAAN 1
0
SMASHING PINK 1
4
JOY JAAGPAD 6
4
DE HULK 2
0
DE ALGEMENE 1
4
FESTINA 2
0
TIE-BREAKERS 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HULK 2760023123
2.JOY JAAGPAD 6741118618
3.DE ALGEMENE 17421181018
4.SMASHING PINK 17322141414
5.FESTINA 27133121612
6.KATTENLAAN 17133101810
7.MARKEN 171158208
8.TIE-BREAKERS 171065235

Spelers (5)