Zaterdag 17+ Heren 1

3e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag

4e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 19 oktober
4
MARKEN 1
0
KATTENLAAN 1
0
SMASHING PINK 1
4
JOY JAAGPAD 6
4
DE HULK 2
0
DE ALGEMENE 1
4
FESTINA 2
0
TIE-BREAKERS 1
Zaterdag 12 oktober
0
JOY JAAGPAD 6
0
DE HULK 2
4
TIE-BREAKERS 1
0
MARKEN 1
2
DE ALGEMENE 1
2
SMASHING PINK 1
2
KATTENLAAN 1
2
FESTINA 2
Zaterdag 5 oktober
1
MARKEN 1
3
SMASHING PINK 1
0
TIE-BREAKERS 1
4
DE ALGEMENE 1
2
KATTENLAAN 1
2
JOY JAAGPAD 6
0
FESTINA 2
4
DE HULK 2
Zaterdag 28 september
3
JOY JAAGPAD 6
1
FESTINA 2
4
DE ALGEMENE 1
0
MARKEN 1
4
DE HULK 2
0
KATTENLAAN 1

Wedstrijdschema

T.V. De Hulk 2
Zaterdag 17+ Heren 1
Uit
26-10-2019 12:30
Baansoort: Kunstgras
Zaterdag 17+ Heren 1
T.V. Tie-Breakers 1
Thuis
02-11-2019 14:00
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Gratis parkeren op het grote parkeerterrein naast de Bosbaan

Poule stand (4e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HULK 2550019119
2.JOY JAAGPAD 6541017317
3.DE ALGEMENE 1632115915
4.SMASHING PINK 15221101010
5.FESTINA 26123101410
6.KATTENLAAN 160337177
7.MARKEN 161056186
8.TIE-BREAKERS 151044164

Spelers (5)