Zaterdag 17+ Heren 2

3e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag

1e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 9 november
4
SMASHING PINK 2
0
HOFGEEST 2
0
ABN-AMRO AMSTERDAM 1
0
SPAARNDAM 1
Zaterdag 2 november
3
ABN-AMRO AMSTERDAM 1
1
KONTAKT 1
Zaterdag 26 oktober
4
HOFGEEST 2
0
SPAARNDAM 1
3
SMASHING PINK 2
1
ABN-AMRO AMSTERDAM 1
4
DUINVLIET 2
0
KONTAKT 1
2
ARNOLDUSPARK 1
2
BADHOEVEDORP 1
Zaterdag 19 oktober
3
HOFGEEST 2
1
ABN-AMRO AMSTERDAM 1
3
DUINVLIET 2
1
BADHOEVEDORP 1
1
KONTAKT 1
3
ARNOLDUSPARK 1
0
SPAARNDAM 1
4
SMASHING PINK 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SMASHING PINK 2761022622
2.DUINVLIET 2742120820
3.BADHOEVEDORP 1741219919
4.HOFGEEST 27412151315
5.ARNOLDUSPARK 17322151315
6.ABN-AMRO AMSTERDAM 171057177
7.KONTAKT 170257217
8.SPAARNDAM 170153213

Spelers (6)